Hot linka, zatelefonujte nám 774 731 550
Úvod Kontakt

Webové studio Stargen, člen STARGEN GROUP s.r.o.

Webové studio Stargen

Tvorbě webů a marketingu se věnujeme již přes deset let a při práci na Vašich projektech Vám chceme vždy porozumět a otevřeně s Vámi spolupracovat. Právě proto je naším mottem: „Síla porozumění”. Naše práce je kvalitní a opravdu nás baví.

Jsme rodinné webové studio s dlouholetou tradicí, které pracuje v přátelské atmosféře. Firmu STARGEN GROUP s.r.o. jsme založili proto, abychom se mohli věnovat realizaci webových stránek a sdružit naše další služby a projekty pod jedno jasné jméno. Tím, že naše firma umožnila našemu studiu pracovat pod jedním jménem i právně, vyřešila nejasnosti ve vedení a rolích jednotlivých členů i dalších interních procesů.

Tvorbě webů a marketingu se věnujeme již přes deset let a při práci se snažíme zákazníkovi vždy porozumět a otevřeně s ním spolupracovat. Právě proto je naším mottem: „Síla porozumění”. Pro nás to však není pouhé heslo. Porozumění je zkloubením komunikace a empatie, což je nejklíčovější část celé realizace projektů. Máme za to, že pouze pokud zákazník jedná osobně přímo s tvůrcem, obě strany dojdou k nejproduktivnějšímu řešení. Pokud chcete, aby se Vaše webové stránky v dnešním světě prosadily, je zapotřebí grafické originality a marketingu. Naši grafici ke grafickému zpracování přistupují jako k uměleckému dílu, což si můžete ověřit na ukázkách jejich prácí, které naleznete v části REFERENCE (LINK ZDE). A zároveň Vám poskytneme i všechny klíčové služby pro prosazení projektu.

Další naší hodnotou je férová spolupráce s klienty. Je zbytečné a neetické se snažit zákazníka přesvědčit o službách, které zjevně nepotřebuje. Snažíme se vždy jednat nikoliv jako obchodníci, ale jako zkušení konzultanti.

Zaměřujeme se na dlouhodobou spolupráci s klienty, protože věříme, že pokud chcete mít funkční stránky, které se budou neustále rozvíjet, je nejlepší spolupracovat s jednou firmou.

Více než deset let se věnujeme tvorbě webu a za tu dobu jsme se my nebo členové našeho týmu měli tu čest podílet se na projektech pro firmy jako: Mibcon a.s., Hannah, Siko koupelny, American Express, Saint Gobain, Česká centrála cestovního ruchu, Geco a.s., ČEZ a mnoho dalších, které jsou pro nás stejně významné.

Posláním společnosti STARGEN GROUP s.r.o. stále zůstává naplňovat cíle našich zákazníků prostřednictvím kreativity, zkušeností a znalostí, které jsme nabyli za léta praxe ve webdesignu a marketingu.

Kontaktní informace

STARGEN GROUP s.r.o.
Kaprova 42/14
Praha 1, Staré Město, 110 00
Telefon:
+420 774 731 550

Fakturační údaje:

IČO:
24220248

DIČ:
CZ24220248

Čís. účtu:
2800236627 / 2010

Zapsaný v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 189878

Podpořte nás a staňte se našimi fanoušky na

Copyright © Stargen 2000-2018 TOPlist